CHESTER DevKit

Kód: HWP109
21 590 Kč 26 124 Kč včetně DPH
Na vyžádání

CHESTER DevKit je komplexní řešení pro vývojáře, kteří se chtějí naučit vyvíjet vlastní firmwarové aplikace pro IoT LPWAN bránu CHESTER.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontaktujte nás

Pokud chcete objednat tuto katalogovou sestavu, kontaktujte nás na ask@hardwario.com

CHESTER DevKit je komplexní řešení pro vývojáře, kteří se chtějí naučit vytvářet vlastní firmwarové aplikace pro CHESTER.

Sada obsahuje základní desku CHESTER s podporou komunikace přes Bluetooth Low-Energy, NB-IoT/LTE-M, LoRaWAN a GNSS a tři rozšíření (CHESTER-X0, CHESTER-X2 a CHESTER-X4), která vývojářům umožňují prozkoumat možnosti CHESTER SDK a Zephyr RTOS.

CHESTER je vysoce konfigurovatelná IoT LPWAN brána, která je určena k připojení zařízení a prostředí k internetu, zejména v oblastech, kde neexistuje standardní připojení k elektrické síti a internetu.

CHESTER-X0 umožňuje vývojářům připojit až 4 digitální a analogové vstupy a výstupy, kanály proudové smyčky 4-20 mA, napěťové vstupy 0-10 V, suchý kontakt, vstup NPN nebo PNP, včetně 5V boost převodníku.

CHESTER-X2 přidává na základní desku rozhraní TTL/UART a RS-485, což umožňuje provádět komunikaci Modbus.

CHESTER-X4 je DC/DC převodník, který poskytuje napájení z externího vedení 6-28 VDC a je vybaven měřením vstupního napětí.

Sada DevKit nabízí vývojářům možnost plně prozkoumat potenciál systému CHESTER a jeho rozšíření a umožňuje jim vytvářet vlastní aplikace firmwaru, které jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: