Climate Monitor Kit

Climate Module integruje 4 senzory okolního prostředí - teplotu, vlhkost, intenzitu světla a atmosférický tlak. Všechny senzory jsou digitální, obsahují nízkovýkonové operační módy a jsou připojeny pomocí sběrnice I²C. Jedná se o skvělý produkt pro měření prostředí, meteorologické stanice, apod.

Skladem
Kód: BCS006
1 490 Kč 1 231 Kč bez DPH
Kategorie: Stavebnice
Záruka: 3 roky

Climate Module integruje 4 senzory okolního prostředí - teplotu, vlhkost, intenzitu světla a atmosférický tlak. Všechny senzory jsou digitální, obsahují nízkovýkonové operační módy a jsou připojeny pomocí sběrnice I²C. Jedná se o skvělý produkt pro měření okolního prostředí, meteorologické stanice, apod.

obsah balení

  • Climate Module (teplota, vlhkost, intenzita světla a atmosférický tlak)
  • Core Module (procesor a rádio)
  • Mini Battery Module (zdroj napájení)
  • BCE101 (krabička tištěná na 3D tiskárně)

důležitá poznámka:

Pro jakýkoliv bezdrátový produkt budete potřebovat náš rádiový gateway. Může to být jakýkoliv Core Module s micro USB kabelem, nebo Radio Dongle (doporučené). Také doporučujeme jednodeskový počítač Raspberry Pi 3 jako hub namísto vašeho počítače.

Dokumentace projektu

Radio Climate Monitor

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
RM Avatar autora !WANTED! !detailed specification! 8.02.2018 17:51
Hi, I am curious whether I can operate/place ClimateMonitorKit outside - in real (wet) conditions. In other words, I miss basic feature data/specification for the kit. I would be Nice (and Needful and Necessary) to know such a details and experiences.
PH Avatar autora Reference to technical specification 8.02.2018 18:52
Hi Radim, thank you for asking the question. You can use this kit outdoor as long as it is not exposed to snow and/or rainfall. Since it is a kit assembled from modules, the specification is of each module can be found here: https://shop.bigclown.com/climate-module/ https://shop.bigclown.com/core-module/ https://shop.bigclown.com/mini-battery-module/ Thanks and let me know if you have any other question. Cheers! P.