Industrial Button Kit

Tato sestava dokáže měřit teplotu a detekovat otřes a pohyb na bázi PIR technologie. Všechny senzory jsou digitální, obsahují nízkovýkonové operační módy a jsou připojeny pomocí sběrnice I²C. Sestava je umístěna v průmyslové krabici s IP67 krytím a je opatřena tlačítkem s RGB LED. Komunikace probíhá rádiově na frekvenci 868 MHz, nebo přes sítě LoRa a Sigfox.

Varianta
Na vyžádání Na vyžádání Na vyžádání Zvolte variantu
Kód: HWS102/RF HWS102/LR HWS102/SF Zvolte variantu
2 934 Kč 4 347 Kč 3 633 Kč od 2 934 Kč 2 425 Kč bez DPH 3 593 Kč bez DPH 3 002 Kč bez DPH od 2 425 Kč bez DPH
Kategorie: Sestavy
Záruka: 3 roky

Tato sestava dokáže měřit teplotu a detekovat otřes a pohyb na bázi PIR technologie. Všechny senzory jsou digitální, obsahují nízkovýkonové operační módy a jsou připojeny pomocí sběrnice I²C. Sestava je umístěna v průmyslové krabici s IP67 krytím a je opatřena tlačítkem s RGB LED. Komunikace probíhá rádiově na frekvenci 868 MHz, nebo přes sítě LoRa a Sigfox.

Obsah balení

  • PIR Module (detektor pohybu)
  • Core Module (procesor a rádio)
  • Battery Module (zdroj napájení)
  • Maxi Base Module
  • Kovové tlačítko s RGB LED, IP 65, 19 mm
  • Průmyslová krabička Takachi IP 67 WP-13-18-5x
  • 4 x AAA průmyslové alkalické baterie VARTA 1.5 V

Důležitá poznámka

Pro jakýkoliv bezdrátový produkt budete potřebovat náš rádiový gateway. Může to být jakýkoliv Core Module s micro USB kabelem, nebo raději Radio Dongle, který zasunete do USB portu vašeho počítače nebo Raspberry Pi. 

Pro zlepšení dosahu rádiového signálu můžete nahradit Core Module verzí Core Module EA, který umožňuje připojit externí anténu. Případně si pořiďte i Radio Dongle EA s externí anténou. Dalšími možnostmi komunikace jsou verze této sestavy s komunikačními moduly pro sítě LoRa a Sigfox.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: