Sada Display

Kód: HWS007
2 890 Kč 3 497 Kč včetně DPH
Skladem

Sada Display vám umožní doplnit váš projekt o displej. Můžete ho využít třeba jako termostat, nebo si do něj můžete napsat vlastní hruKomunikuje bezdrátově a na standardní alkalické baterie vydrží fungovat až 2 roky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Průmyslová IoT stavebnice

HARDWARIO TOWER je průmyslová stavebnice, se kterou snadno postavíte projekty internetu věcí. Nachází uplatnění zejména v pilotech průmyslu 4.0, aktivním STEM vzdělávání a také v projektech chytré domácnosti. Sestavené senzory, detektory a ovladače mají nízkou spotřebu a z baterií dokáží pracovat i několik let.

Sada Display

Se sadou Display si vytvoříte radiově komunikující displej, na kterém můžete zobrazovat požadované informace. Součástí jsou také 2 tlačítka, kterými můžete přepínat mezi různými režimy nebo odesílat přednastavené příkazy. Sada Display obsahuje:

  • Core Module,
  • Display Module,
  • Mini Battery Module,
  • 2 AAA baterie,
  • 3D tištěnou krabičku 101,
  • upevňovací gumičky.

Sada neobsahuje Radio Dongle, který potřebujete pro komunikaci s počítačem. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte si jej koupit.

Projekty k realizaci

Základní funkcí této sady je termostat. Displej zobrazuje aktuální teplotu a pomocí tlačítek můžete nastavit požadovanou teplotu. Displej a dvě integrovaná tlačítka můžete využít i jinak, například pro hraní hada, časovače pro vaření vajíček, nebo generování QR kódu.

Protože je součástí také Core Module, který je osazen 3osým akcelerometrem a digitálním teploměrem, existuje celá řada dalších projektů, které se sadou můžete realizovat. Základní projekty najdete v našich projektech na webu.

HARDWARIO Playground

Součástí stavebnice je aplikace HARDWARIO Playground, kterou si můžete stáhnout pro počítače s operačním systémem Window, MacOS a Linux. Díky aplikaci připojíte sestavená zařízení do vytvořené radiové sítě, nastavíte fungování jednotlivých zařízení podle vybraného firmwaru a pomocí aplikace Node-RED přidáte požadované funkce.

Celá stavebnice je open-source a podporuje integrace s populárními platformami jako jsou Microsoft Azure, AWS, Ubidots, Blynk, IFTTT, Amazon Alexa, Google Home nebo Apple HomeKit.

Představení HARDWARIO Playground

Více o Core Module

MCU 32-bit ARM Cortex M0+ STM32L083CZ
Radiová komunikace SPIRIT1 868 nebo 915 MHz
Paměť 192 kB flash / 20 kB RAM
Rozsah napětí 2 V až 3.6 V
Klidová spotřeba < 30 μA
Pracovní teplotní rozsah -40 až +70 °C
Rozměry 33 mm (šířka) × 55 mm (výška)
Rozhraní 18× GPIO, 3× UART, 2× I2C
1× SPI, 5× ADC, 2× DAC,
10pinový SWD konektor pro ladění
Nahraný firmware v této sadě twr-radio-lcd-thermostat
 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sestavy
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: