LoRa Hub (Mikroktik Modem + PC OnLogic + Installation)

Sada průmyslového, bezvětrákového počítače OnLogic CL210G-10 s Dual LAN a Routerboardu MikroTik LoRa. Vše, co potřebujete pro vytvoření vlastní průmyslové sítě LoRa. Součástí je i konfigurace obou zařízení a technická podpora při nastavení.

Skladem
Kód: HWH013
21 296 Kč 17 600 Kč bez DPH
Kategorie: Gateways
Záruka: 2 roky

Sada průmyslového, bezvětrákového počítače OnLogic CL210G-10 s Dual LAN a Routerboardu MikroTik LoRa. Vše, co potřebujete pro vytvoření vlastní průmyslové sítě LoRa.Součástí je i konfigurace obou zařízení a technická podpora při nastavení.

Průmyslový počítač OnLogic CL210G-10 s Dual LAN

Průmyslový, bezvětrákový počítač OnLogic CL210G-10 s Dual LAN je perfektním řešením pro profesionální IoT projekty. Počítač má kompaktní design a je poháněn procesorem Intel Celeron N3350 a pamětí 4GB LPDDR4. 

Routerboard MikroTik LoRa

Připravené řešení pro použití technologie LoRa®. Tato sada obsahuje předinstalovaný modul pro předávání paketů UDP na jakýkoli veřejný nebo soukromý server LoRa® a venkovní bezdrátový přístupový bod odolný proti povětrnostním vlivům s 2,4 GHz WLAN rozhraním a ethernetovým portem, který lze použít jako backend.

Jde o stabilní a bezpečnou LoRa gateway, která se připojuje na LoRa network server (např. průmyslový počítač OnLogic) a dobře se škáluje pro rozsáhlejší sítě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: