Sada LoRa Test GPS

Kód: HWS015
Tip
5 529 Kč 6 690 Kč včetně DPH
Skladem

Plně konfigurovatelný, bateriemi napájený LoRa tester. Umožní vám konfigurovat všechny LoRa parametry a využít mnoho dalších funkcí prostřednictvím LCD displeje a tlačítek. Navíc můžete použít GPS s TTN Mapper.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

LoRa Test GPS

Se sadou LoRa Tester můžete snadno testovat libovolnou LoRaWAN síť. Tester je plně konfigurovatelný, bateriemi napájeny. Data jsou zobrazeny na LCD displeji, konfigurace se provádí integrovanými tlačítky. Díky modulu s GPS můžete odesílat také informace o aktuální poloze a zobrazit je v mapových podkladech služby TTN Mapper. Díky tomu budete znát také sílu signálu.

Open-source kód, celosvětové frekvence, datarates včetně třídy C a podpora periodického odesílání. Více informací o projektu najdete na Hackster.io

Sada LoRa Test GPS obsahuje:

  • Core Module,
  • LoRa Module,
  • Display Module,
  • GPS Module,
  • Split Module,
  • Battery Module,
  • 4 AAA baterie,
  • 3D tištěnou krabičku 210,
  • upevňovací gumičky.

Průmyslová IoT stavebnice

LoRa Tester je složen z průmyslové stavebnice HARDWARIO TOWER, se kterou snadno postavíte projekty internetu věcí. Nachází uplatnění zejména v pilotech průmyslu 4.0, aktivním STEM vzdělávání a také projektech v chytré domácnosti. Sestavené senzory, detektory a ovladače mají nízkou spotřebu a z baterií dokáží pracovat i několik let.

Projekty k realizaci

Základní funkcí této sady je testování LoRaWAN sítě. Protože je součástí také Core Module, který je osazen 3osým akcelerometrem a digitálním teploměrem, můžete tuto sadu použít také jako LoRaWAN teploměr nebo odesílat sítí LoRaWAN informaci o otřesu zařízení.

Sadu můžete snadno doplnit o některý z našich modulů stavebnice.

HARDWARIO Playground

Součástí stavebnice je aplikace HARDWARIO Playground, kterou si můžete stáhnout pro počítače s operačním systémem Window, MacOS a Linux. Díky aplikaci připojíte sestavená zařízení do vytvořené radiové sítě, nastavíte fungování jednotlivých zařízení podle vybraného firmwaru a pomocí aplikace Node-RED přidáte požadované funkce.

Celá stavebnice je open-source a podporuje integrace s populárními platformami jako jsou Microsoft Azure, AWS, Ubidots, Blynk, IFTTT, Amazon Alexa, Google Home nebo Apple HomeKit.

Představení HARDWARIO Playground

Více o Core Module

MCU 32-bit ARM Cortex M0+ STM32L083CZ
Radiová komunikace SPIRIT1 868 nebo 915 MHz
Paměť 192 kB flash / 20 kB RAM
Rozsah napětí 2 V až 3.6 V
Klidová spotřeba < 30 μA
Pracovní teplotní rozsah -40 až +70 °C
Rozměry 33 mm (šířka) × 55 mm (výška)
Rozhraní 18× GPIO, 3× UART, 2× I2C
1× SPI, 5× ADC, 2× DAC,
10pinový SWD konektor pro ladění
Nahraný firmware v této sadě twr-lora-tester
 

  

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sestavy
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: