Sada Control

Kód: HWS009
3 090 Kč 3 739 Kč včetně DPH
Skladem

Sada Control vám umožní řídit digitální LED pásek, nebo ovládat domácí spotřebiče pomocí integrovaného silového relé (230V/16A). Komunikuje bezdrátově a je napájen přes 5V AC/DC adaptérLED pásek není součástí balení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Průmyslová IoT stavebnice

HARDWARIO TOWER je průmyslová stavebnice, se kterou snadno postavíte projekty internetu věcí. Nachází uplatnění zejména v pilotech průmyslu 4.0, aktivním STEM vzdělávání a také v projektech chytré domácnosti. Sestavené senzory, detektory a ovladače mají nízkou spotřebu a z baterií dokáží pracovat i několik let.

Sada Control

Se sadou Clime dokážete díky integrovanému silovému relé (230V/16A) ovládat domácí spotřebiče, jako je například plynový kotel nebo řídit digitální LED pásek. Sada Control obsahuje:

  • Core Module,
  • Power Module,
  • Cover Module,
  • AC/DC Adaptér 
  • 3D tištěnou krabičku 301,
  • upevňovací gumičky.

Sada neobsahuje Radio Dongle, který potřebujete pro komunikaci s počítačem. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte si jej koupit.

Projekty k realizaci

Základní funkcí této sady je sepínání integrovaného silového relé (230V/16A). Zařízení je napájeno AC/DC adaptérem, který je součástí balení. Pomocí relé můžete například ovládat programovatelné LED pásky, které využijete pro chytré osvětlení doma, v kanceláři nebo pro vánoční stromek. Pomocí silového relé můžete také ovládat domácí spotřebiče, například plynový kotel nebo "nechytrou" lampičku.

Protože je součástí také Core Module, který je osazen 3osým akcelerometrem a digitálním teploměrem, existuje celá řada dalších projektů, které se sadou můžete realizovat. Základní projekty najdete v našich projektech na webu.

HARDWARIO Playground

Součástí stavebnice je aplikace HARDWARIO Playground, kterou si můžete stáhnout pro počítače s operačním systémem Window, MacOS a Linux. Díky aplikaci připojíte sestavená zařízení do vytvořené radiové sítě, nastavíte fungování jednotlivých zařízení podle vybraného firmwaru a pomocí aplikace Node-RED přidáte požadované funkce.

Celá stavebnice je open-source a podporuje integrace s populárními platformami jako jsou Microsoft Azure, AWS, Ubidots, Blynk, IFTTT, Amazon Alexa, Google Home nebo Apple HomeKit.

Představení HARDWARIO Playground

Více o Core Module

MCU 32-bit ARM Cortex M0+ STM32L083CZ
Radiová komunikace SPIRIT1 868 nebo 915 MHz
Paměť 192 kB flash / 20 kB RAM
Rozsah napětí 2 V až 3.6 V
Klidová spotřeba < 30 μA
Pracovní teplotní rozsah -40 až +70 °C
Rozměry 33 mm (šířka) × 55 mm (výška)
Rozhraní 18× GPIO, 3× UART, 2× I2C
1× SPI, 5× ADC, 2× DAC,
10pinový SWD konektor pro ladění
Nahraný firmware v této sadě twr-radio-power-controller
(pro ovládání LED pásku vyberte typ dle délky pásku)
 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sestavy
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: