Sada Push

Sada Push vám umožní spouštět akce, nebo na dálku ovládat spotřebiče. Komunikuje bezdrátově a na alkalické baterie funguje až 2 roky. Můžete s ním například otevírat dveře do garáže, přepínat světelné režimy nebo přivolávat obsluhu.

 
Skladem
Kód: HWS004
1 500,40 Kč 1 240 Kč bez DPH
Kategorie: Sestavy
Záruka: 3 roky

Průmyslová IoT stavebnice

HARDWARIO TOWER je průmyslová stavebnice, se kterou snadno postavíte projekty internetu věcí. Nachází uplatnění zejména v pilotech průmyslu 4.0, aktivním STEM vzdělávání a také projektech v chytré domácnosti. Sestavené senzory, detektory a ovladače mají nízkou spotřebu a z baterií dokáží pracovat i několik let.

Sada Push

Sada Push vám umožní vám bezdrátově spouštět akce, posílat teplotu a polohu zařízení. Kromě krátkého stiknutí umí rozlišit také dvojstisknutí a dlouhé stisknutí. Sada obsahuje:

  • Core Module,
  • Button Module,
  • Mini Battery Module,
  • 2 AAA baterie,
  • 3D tištěnou krabičku 101,
  • upevňovací gumičky.

Sada neobsahuje Radio Dongle, který potřebujete pro komunikaci s počítačem. Pokud jej ještě nemáte, nezapomeňte si jej koupit.

Projekty k realizaci

Základní funkcí této sady je tlačítko, ale protože je Core Module zároveň osazen 3osým akcelerometrem a digitálním teploměrem, existuje celá řada projektů, které se sadou můžete realizovat. Základní projekty najdete v našich projektech na webu, další pak na hackster.io.

STEM vzdělávání

Pro sadu Start jsme připravili ukázkovou lekci STEM vzdělávání pro základní a střední školy a zájmové kroužky.

HARDWARIO Playground

Součástí stavebnice je aplikace HARDWARIO Playground, kterou si můžete stáhnout pro počítače s operačním systémem Window, MacOS a Linux. Díky aplikaci připojíte sestavená zařízení do vytvořené radiové sítě, nastavíte fungování jednotlivých zařízení podle vybraného firmwaru a pomocí aplikace Node-RED přidáte požadované funkce.

Celá stavebnice je open-source a podporuje integrace s populárními platformami jako jsou Microsoft Azure, AWS, Ubidots, Blynk, IFTTT, Amazon Alexa, Google Home nebo Apple HomeKit.

Představení HARDWARIO Playground

Více o Core Module

MCU 32-bit ARM Cortex M0+ STM32L083CZ
Radiová komunikace SPIRIT1 868 nebo 915 MHz
Paměť 192 kB flash / 20 kB RAM
Rozsah napětí 2 V až 3.6 V
Klidová spotřeba < 30 μA
Pracovní teplotní rozsah -40 až +70 °C
Rozměry 33 mm (šířka) × 55 mm (výška)
Rozhraní 18× GPIO, 3× UART, 2× I2C
1× SPI, 5× ADC, 2× DAC,
10pinový SWD konektor pro ladění
Nahraný firmware v této sadě

twr-radio-push-button

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: